Jdi na obsah Jdi na menu

Film Babovřesky 2 fandí olympiádě a má svůj dort BABOPUK

8. 2. 2014

babopuk2.jpg

Komedie Babovřesky Zdenka Trošky okouzlila diváky. Veselý příběh o sportovně zdatném faráři    a jeho krásné sestře, vesnických drbnách, popleteném starostovi a dalších figurkách z jihu Čech se dokonce stal nejnavštěvovanější filmovou komedií posledního desetiletí!

Tento rekord možná ovšem vydrží jen do února, kdy budou mít premiéru Babovřesky 2. Předpoklady vyhodit ze sedla staršího sourozence určitě mají – obsahují totiž neméně vtipnou zápletku a minimálně stejnou dávku laskavého troškovského humoru jako Babovřesky první. Divák se také opět setká se svými oblíbenými hrdiny, navíc tu však najde i překvapivé nové protagonisty, například celou pětici hokejistů z NHL a KHL - Jakuba Voráčka, Jakuba Kováře, Ondřeje Pavelce, Radka babopuk1.jpgSmoleňáka a Jiřího Tlustého. A zavedenou babovřeskou hereckou partu doplní         i několik nových hereckých osobností, třeba Martin Stropnický, který ve filmu hraje bývalého trenéra Filipa, za kterým hokejisté přijedou na víkend do Babovřesk.

A právě účinkování hokejistů ve filmu a účast některých z nich v olympijském hokejovém týmu motivovala producentky filmu, aby ve spolupráci se Smetanová cukrárna vytvořili hokejový dort BABOPUK. Ten tvarem a tmavě čokoládovou barvou připomíná puk a obal dortu je ozdoben motivem filmu, na kterém se společně objeví babovřeské drbny a známí hokejisté.

A ten, kdo si dort koupí, si ho může odnést v retro síťovce Babovřesky. Kdo si bude chtít dort koupit a ochutnat, tak bude v průběhu února k sehnání v prodejní síti Ahold, Albert a dalších.

 

Babovřesky přejí Dobrou chuť