Jdi na obsah Jdi na menu

Diskografie

 

su66922_s.jpgDěkujeme, že jste přišli

Rok vydání: 2023
Vydavatel: Supraphone
Dostupnost: DOSTUPNÉ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zt-3v1.png

3 x Zdeněk Troška

Rok vydání: 2016
Vydavatel: Popron Music s.r.o
Dostupnost: DOSTUPNÉ 
 

Filmový režisér Zdeněk Troška nás mnohokrát přesvědčil, že je vtipným vypravěčem historek z natáčení i ze života. Již několik let vystupuje před diváky po celé republice se zájezdovým programem plným veselých vyprávění, zábavy a smíchu. Tento komplet obsahuje záznamy tří představení, ve kterých Zdeněk Troška vypráví a také odpovídá na otázky moderátora Michala Herzána. K objednání na 

https://www.supraphonline.cz/album/227481-3x-zdenek-troska/cd-mp3

 

 

 

 

 

205176_b.jpgŠmarjápano, takovou dálku!

Rok vydání: 2011
Vydavatel: Popron Music s.r.o
Dostupnost: VYPRODÁNO

 

Třetí pokračování úspěšného vyprávění režiséra Zdeňka Trošky. Známý režisér úspěšných filmových komedií Slunce, seno... a Kameňák mnohokrát přesvědčil diváky, že je i vtipným vypravěčem historek z natáčení i ze života. Již několik let Zdeněk Troška vystupuje před diváky po celé republice se zájezdovým programem plným veselých vyprávění, zábavy a smíchu. Záznam představení, kde Zdeněk Troška vypráví a také odpovídá na otázky moderátora Michala Herzána, je skvělou zábavou!

 

 

 

 

A máme po ptákách, Velebnosti!204817_b.jpg

Rok vydání: 2006
Vydavatel: Popron Music s.r.o
Dostupnost: VYPRODÁNO
 

Pokračování úspěšného vyprávění režiséra Zdeňka Trošky. Známý režisér úspěšných filmových komedií Slunce, seno... a Kameňák mnohokrát přesvědčil diváky, že je i vtipným vypravěčem historek z natáčení i ze života. Již několik let Zdeněk Troška vystupuje před diváky po celé republice se zájezdovým programem plným veselých vyprávění, zábavy a smíchu. Záznam představení, kde Zdeněk Troška vypráví a také odpovídá na otázky moderátora Michala Herzána, je skvělou zábavou na CD "A máme po ptákách, velebnosti!".

 

 

 

 

 

204767_b.jpg

Jestli kecám, ať se propadnu do západního Německa..
 
Rok vydání: 2005
Vydavatel: Popron Music s.r.o
Dostupnost: VYPRODÁNO
 

Známý režisér úspěšných filmových komedií Slunce, seno... a Kameňák mnohokrát přesvědčil diváky, že je i vtipným vypravěčem historek z natáčení i ze života. Již několik let Zdeněk Troška vystupuje před diváky po celé republice se zájezdovým programem plným veselých vyprávění, zábavy a smíchu. Záznam představení, kde Zdeněk Troška vypráví a také odpovídá na otázky moderátora Michala Herzána, je skvělou zábavou na CD a magnetofonových kazetách.